تشریفات مجالس آریان
اجاره میز و صندلی
از دیرباز تاکنون یکی از دغدغه های مردم در زمان داشتن تشریفات مجالس ، برگزاری آن بوده که با تمام کاستی ها و کمبودها بتوانند به بهترین شکل برگزار کنند.
امروزه صاحبان تالارها و سالن ها ی بزرگ برای برگزاری یک مراسم با توجه به هزینه های بسیار زیادی که از مشتریان دریافت می کنند، دیگر کسی تمایل به برگزاری مراسمات و مجالس در سالن های بزرگ شهر و صرف هزینه سنگین را ندارد.
به همین جهت اکثر مردم به سمت موسسات و کارگروه های ارائه دهنده خدمات مجالس و تشریفات روی آورده اند و با صرف حداقل هزینه ها، مراسمات خود را به بهترین شکل ممکن برگزار می کنند.
خوشبختانه طی چندین سال اخیر، تشکیل موسسات و گروه های خدمات تشریفاتی رو به افزایش بوده و با گذران روزها، با استفاده از متدهای روز دنیا، خدمات گوناگونی را به مردم ارائه می دهند.
یکی از این موسسات، گروه تشریفات آریان میباشد که توانسته در ارائه خدمات مجالس به خصوص اجاره میز و صندلی و دارا بودن انواع میز و صندلی های متفاوت به سراسر کشور، پیشرفتی چشمگیر داشته و به موفقیت های بزرگ دست یابد.
گروه تشریفات آریان آماده ارائه خدمات و ملزومات از جمله اجاره میز و صندلی ، ظروف کرایه ای ، جهت برگزاری، خدمات مجالس و میهمانی شما عزیزان میباشد.این موسسه تا به امروز توانسته است با ارائه برترین امور تشریفاتی در کلیه مناطق کشور ، موجب رفع نیازهای مشتریان گرامی شود و حس ارامش و رضایتمندی آنان را جلب کند.

برخی از خدمات اجاره صندلی :

سرویس پذیرایی مبلمان
صندلی مبله ظلایی
صندلی پلیمری سفید و صدفی
صندلی VIP
صندلی ناپلئونی
صندلی امتحانی
صندلی اداری دسته دار
صندلی تاشو
صندلی نمایشگاهی
صندلی شیواری
صندلی شیواری در رنگ های سفید، مشکی، طلایی، استیل
منتظر دیدار شما هستیم ...
شعبه مرکزی : تهران – خیابان سهروردی جنوبی – پایین‌تر از چهارراه ملایری پور – پلاک 47 – تشریفات آریان
پست الکترونیکی : info[AT]aryantashrifat[DOT]com
تلفن : 88426718 – 88449020 – 021
موبایل :  09122211925  09302211925
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تشریفات آریان می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح