تشریفات مجالس آریان
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> درباره ما >
درباره ما
موسسه تشریفات مجالس آریان با مدیریت مالک سلیمانی فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرده و با توجه به نیازهای جامعه در کلیه سطوح هدف گذاری خود را در ایجاد زنجیره‌ای موفق در امور تشریفات به صورت تخصصی و با هدف گسترش در سراسر ایران نهاده است و تا به امروز توانسته به موفقیت های بیسیاری دست یابد.
این مجموعه متشکل از مدیرانی خود ساخته که با اتکا به نیروی جوانی و تجربه کسب کرده از سال ها فعالیت در مقوله ملزومات ، تشریفات مجالس و تجهیزات مجالس ، خود را در شرایط خدمت رسانی به هموطنان عزیز قرار داده اند.
در مجموعه آریان کلیه امور با توجه به توانایی‌های کارشناسان و متخصصان این رشته به همراه استفاده از فن‌آوری‌های نوین و ارائه طرح‌های متنوع و خدمات هماهنگ با پیشرفته‌ترین امکانات برگزاری در سطح مختلف انجام می‌گردد.
عوامل موفقیت گروه خدمات مجالس تشریفات آریان
یکی از عوامل موفقیت و همچنین برتری گروه تشریفات مجالس آریان نسبت به دیگر مجموعه‌های در حال فعالیت آمادگی، ارائه خدمات مجالس به صورت شبانه‌روزی (فوری)بوده است.  مدیران این مجموعه کلیه اقلام و ملزومات مورد نیاز مشتریان را در بهترین شکل ممکن در انبار این مجموعه گرد هم آورده‌اند تا ارائه خدمات به شکل سریع و دقیق میسر گردد.
مناطق ارائه تشریفات مجالس
در گروه تشریفات مجالس آریان امکان ارائه خدمات در کلیه مناطق تهران و دیگر استان‌های کشور، تمامی غیرممکن‌ها به ممکن تبدیل شده و این مجموعه با ارائه کلیه امور تشریفاتی به صورت صفر تا صد کلیه نیازهای مشتریان خود را در حداقل زمان و شرایط ممکن به صورت مطلوب برآورده کرده و حس آرامش و رضایتمندی را به ایشان هدیه می‌نماید.
منتظر دیدار شما هستیم ...
شعبه مرکزی : تهران – خیابان سهروردی جنوبی – پایین‌تر از چهارراه ملایری پور – پلاک 47 – تشریفات آریان
پست الکترونیکی : info[AT]aryantashrifat[DOT]com
تلفن : 88426718 – 88449020 – 021
موبایل :  09122211925  09302211925
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تشریفات آریان می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح